O nas

Zajazd Leśne Zacisze położony jest w malowniczej miejscowości Depaula mieszczącej się w samym sercu lasu gminy Krzymów, z dala od codziennego zgiełku około 14 km od centrum Konina. Leśne Zacisze to miejsce otoczone przepięknym ogrodem w którym możecie wykonać swoją sesję fotograficzną.

Klimatyzowana sala bankietowa o powierzchni 400 m2 pomieści do 250 osób. W gustownie wykonanym wnętrzu poczujecie się jak u siebie, a przyjemnie ciepły parkiet wykonany z drewna merbau umożliwi zabawę do białego rana.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 pokoi standardowych 1, 2 lub 3 osobowych z łazienkami oraz 2 apartamenty o powierzchni 60m2, każdy wyposażony w przestronną łazienką z dwu-osobową wanną.

Zorganizujemy każdą uroczystość począwszy od wesela, imprezy okolicznościowe, bale karnawałowe, studniówki czy szkolenia firmowe na których udostępniamy nasz bezprzewodowy internet Wi-Fi. Na Państwa życzenie zapewnimy wszelkie niezbędne dodatki takie jak opieka dla dzieci w czasie Waszej uroczystości, modną ostatnio foto budkę dzięki której w zabawny sposób zapamiętacie ten niezwykły dzień, jak również stół staropolski, pieczonego prosiaka, dekorację sali, czy niezapomniany tort. Doradzimy przy wyborze Zespołu muzycznego czy fotografa. Wszystko po to, abyście spędzili w naszych progach niezapomniane chwile.

Po omówieniu menu nasz Szef kuchni posiadający wieloletnie doświadczenie dołoży wszelkich starań, aby dania „wychodzące” z jego kuchni były najwyższej jakości.

Bez względu na to jakie wybierzecie stoły okrągłe czy prostokątne, salę udekorowaną kwiatami czy balonami nasz przeszkolony i sprawdzony zespół zadba o to by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć jak również z przykładowy menu, które może być zmienione na Wasze życzenie. W razie pytań prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny bądź mailowy.